Találatok száma: 645


Digitus FO A-I-DQ(ZN)BH 4E9/125µ, SM, OS2, 4 fibers

Digitus FO A-I-DQ(ZN)BH 4E9/125µ, SM, OS2, 4 fibers

In/Outdoor, Unitube, LSZH, Dca, black, length 1m
Garancia: 12 hónap
Átvehető: 1-7 nap
160 Ft
Digitus FO coupler, simplex, ST to ST, MM

Digitus FO coupler, simplex, ST to ST, MM

ceramic sleeve, metal housing, black dust caps
Garancia: 12 hónap
Átvehető: 1-7 nap
170 Ft
Digitus FO coupler, simplex, ST to ST, SM

Digitus FO coupler, simplex, ST to ST, SM

ceramic sleeve, metal housing, yellow dust caps
Garancia: 12 hónap
Átvehető: 1-7 nap
170 Ft
Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 0,25m Green

Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 0,25m Green

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 0,25m, Green
Garancia: 12 hónap
Átvehető: 1-7 nap
170 Ft
Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 0,25m Grey

Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 0,25m Grey

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 0,25m, Grey
Garancia: 12 hónap
Átvehető: 1-7 nap
190 Ft
Digitus CAT 5e U-UTP patch cord, PVC

Digitus CAT 5e U-UTP patch cord, PVC

AWG 26/7, length 0.5 m, grey
Garancia: 12 hónap
Átvehető: 1-7 nap
190 Ft
Digitus CAT 5e U-UTP patch cord, PVC

Digitus CAT 5e U-UTP patch cord, PVC

AWG 26/7, length 0.5 m, blue
Garancia: 12 hónap
Átvehető: 1-7 nap
190 Ft
Digitus CAT 5e U-UTP patch cord, PVC

Digitus CAT 5e U-UTP patch cord, PVC

AWG 26/7, length 0.5 m, black
Garancia: 12 hónap
Átvehető: 1-7 nap
190 Ft
Digitus CAT 5e U-UTP patch cord, PVC

Digitus CAT 5e U-UTP patch cord, PVC

AWG 26/7, length 0.5 m, green
Garancia: 12 hónap
Átvehető: 1-7 nap
190 Ft
Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 0,25m Blue

Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 0,25m Blue

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 0,25m, Blue
Garancia: 12 hónap
Átvehető: 1-7 nap
190 Ft
Digitus CAT 5e U-UTP patch cord, PVC

Digitus CAT 5e U-UTP patch cord, PVC

AWG 26/7, length 0.5 m, red
Garancia: 12 hónap
Átvehető: 1-7 nap
190 Ft
Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 0,25m Red

Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 0,25m Red

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 0,25m, Red
Garancia: 12 hónap
Átvehető: 1-7 nap
190 Ft
Digitus CAT 5e U-UTP patch cord, PVC

Digitus CAT 5e U-UTP patch cord, PVC

AWG 26/7, length 0.5 m, white
Garancia: 12 hónap
Átvehető: 1-7 nap
190 Ft
Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 0,25m White

Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 0,25m White

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 0,25m, White
Garancia: 12 hónap
Átvehető: 1-7 nap
190 Ft
Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 0,25m Yellow

Digitus CAT5e U-UTP Patch Cable 0,25m Yellow

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 0,25m, Yellow
Garancia: 12 hónap
Átvehető: 1-7 nap
190 Ft
Digitus CAT 5e U-UTP patch cord, PVC

Digitus CAT 5e U-UTP patch cord, PVC

AWG 26/7, length 0.5 m, yellow
Garancia: 12 hónap
Átvehető: 1-7 nap
190 Ft
Digitus CAT 5e U-UTP patch cable, PVC

Digitus CAT 5e U-UTP patch cable, PVC

AWG 26/7, length 1 m, color white
Garancia: 12 hónap
Átvehető: 1-7 nap
220 Ft
Digitus FO A-I-DQ(ZN)BH 8E9/125µ, SM, OS2, 8 fibers

Digitus FO A-I-DQ(ZN)BH 8E9/125µ, SM, OS2, 8 fibers

In/Outdoor, Unitube, LSZH, Dca, black, length 1m
Garancia: 12 hónap
Átvehető: 1-7 nap
220 Ft
Digitus CAT 5e U-UTP patch cord, PVC

Digitus CAT 5e U-UTP patch cord, PVC

AWG 26/7, length 1 m, color grey
Garancia: 12 hónap
Átvehető: 1-7 nap
230 Ft
Digitus CAT 5e U-UTP patch cord, PVC

Digitus CAT 5e U-UTP patch cord, PVC

AWG 26/7, length 1 m, color black
Garancia: 12 hónap
Átvehető: 1-7 nap
230 Ft
^